L_8.png

אודות

Making Match

Curtain Staring

לאחר 6 שנים של שהות בארה"ב, רציתי להתנסות במשהו שונה ונרשמתי לסדנת משחק שבסופה היינו אומרים להציג 5 דקות משמעותיות מחיינו.

שתים מהמשתתפות בסדנה היו רווקות  בשנות ה- 30 של חייהן. נשים מוכשרות ומצליחות, שהציגו במופע הסיום את התסכול, הכאב והקושי שלהן למצוא זוגיות.

הסיפור שלהן הפך לי את הבטן, התוודעתי לקושי הגדול, לבדידות, לתסכול ומצד שני לתשוקה העצומה למימוש זוגיות.

הבנתי שדור שלם מתמודד עם תהליך של מציאת זוגיות

התהליך של מציאת זוגיות, שכביכול אמור להיות טבעי ופשוט, הפך לתהליך וירטואלי, מורכב, סיזיפי, שואב וממכר המדמה קניינות ברשת ומייצר תחושה של שפע אפשרויות רק צריך לבחור...לי היה ברור שזו הקריירה הבאה שלי.

עם החלטה זו נפגשתי עם שלומית, חברת ילדות שלי, אשת סודי, ה"פסיכולגית" האישית שלי ויחד החלטנו שזוהי ההזדמנות שלנו לתת ולתרום מהידע, מיומנויות ומהיכולות האישיות שלנו שצברנו בחיינו. בנחישות ומקצוענות למדנו את נושא הרווקות תקופה ארוכה.

קיימת עליה בגיל הנישואין ורק 50% מהרווקים ורווקות (בממוצע) מתחתנים אחרי גיל 30 למרות שהדרישה לאהבה ולזוגיות קיימת בגילאים צעירים יותר.

Wedding Album

בפגישות עבודה חקרנו, תשאלנו, עשינו קבוצות מיקוד וניסינו להבין מדוע צעירים המעידים על עצמם שהם רוצים זוגיות לא מצליחים לייצר מערכת יחסים זוגית משמעותית וארוכה. הבנו שהמימד הוירטואלי  השתלט על "תרבות ההיכרויות" והעלים את הפשטות שבהיכרות...

האפליקציות מציגות את האדם כאוסף של נתונים "יבשים" (גובה, השכלה, גיל...) כאילו אדם הוא מוצר שניתן להשוות את הנתונים שלו לאדם אחר, כדומה לקניית מוצר שיש עליו תג מחיר. היבטים אחרים שהם לא מדידים כגון כשרון מיוחד, כריזמה או הומור אינם באים לידי ביטוי ולצערנו הדבר הכי משמעותי במשחק האפליקציות הוא הנראות, כאשר הצלחת מערכת יחסים ארוכת טווח מושתת על ערכים כמו נאמנות וכבוד ותכונות אופי כגון יציבות רגשית, רגישות, סבלנות ועוד. מכאן הסקנו שהאפליקציות הן לא הפתרון האולטימטיבי למציאת זוגיות.

רק 30% מוצאים Match דרך האפליקציות

לאור כל זאת הבנו שהשליחות שלנו היא בעזרה בחיבור בין אנשים שמבינים שזוגיות חייבת להיות בהתאמה בריאה יציבה ומצמיחה את שני בני הזוג.

אנחנו רואות בתפקדנו לעזור ולזקק את הרצונות והצרכים החשובים והרלוונטיים ביותר למציאת זוגיות לחיים.

כאן משיגים לך אהבה

B_4.png

מירב כתב

בעשור האחרון אני מוצאת את עצמי יותר ויותר מייעצת ומלווה פנויים ופנויות להגיע לזוגיות יציבה ומאפשרת. השלב הראשון במסע הוא להגיע למצב בו כל אחד ואחת יכולים לאפשר לעצמם להיפתח למערכת יחסים עם בן/בת זוג. מערכת יחסים זוגית מתחילה בראש ובראשונה עם עצמנו!! ככה פשוט: ההבנה והמיפוי של מערכת היחסים הכוללת מחשבות, אמונות והרגלים של עצמנו עוזרת לפתיחות, הבנה עמוקה ומודעות וכך מובילה לבנות קשר רציני עם את בן/בת הזוג. התגוררתי בארה״ב לתקופה ממושכת שם נחשפתי לראשונה בהתמחות של ייעוץ למערכות יחסים, הרחבתי את השכלתי בתחום פסיכולוגיה בדגש על מערכות יחסים וזוגיות ומאז עוזרת לפנויים פנויות להגיע למימוש חלומם.

 

מייסדת ומנכ"לית משותפת Making Match

נשואה + 3 מתגוררת בהר אדר, יועצת ארגונית, מנחת קבוצות ,לימודי תואר שני בייעוץ זוגי, מלמדת חשיבה הכרתית.

IMG_3416.jpeg

שלומית רוסו

מגיל צעיר תחום נפש האדם ומערכות היחסים ביניהם ריתק אותי, כ-12 שנה מטפלת הומאופתית. הומאופתיה מתייחסת לאדם כשלם - גוף ונפש אחד הוא. בקלינקה טיפלתי בפנויים פנויות עם בעיות שונות פיזיות ואו נפשיות  כאשר המשותף לכולם הינו האתגר להתמודד עם בדידות והצורך החזק הטבעי לתחושת שייכות.

לאחר ניסיון שצברתי, לתפיסתי כאשר לאדם יש קוץ בעין לא יעזרו לו טיפות אנטיביוטיקה - צריך להוציא את הקוץ! הפתרון לבדידות הוא זוגיות טובה ובריאה. מצאתי שליווי, הדרכה ותמיכה היא חלק חשוב ומהותי מהפתרון של איכות החיים של האדם.

מייסדת ומנכ"לית משותפת Making Match

נשואה + 4 ילדים מתגוררת באורנית, בעלת תואר ראשון במדעי החברה, לימודי אדלר והתמחות מתקדמת באימון לאהבה וזוגיות.

שלומית.jpg

מיכל זגדון

לפני 16 שנה נחשפתי לגישה ששינתה לי את התנהלותי בחיים , הבנתי כמה חשיבות יש למחשבות שלנו ולרובם אנחנו לא מודעים : המחשבות מנהלות, מקדמות אותנו והרבה פעמים תוקעות, כאשר מודעים למחשבות אלו ומכירים בהם משיגים שני דברים:

1. מפה להבנת החיים והבנה כיצד התנהלו עד כה למשל אלו בחירות בחרנו ,מתי אנו מתאכזבים ומתקשים  וגם התייחסות שלנו לטוב ורע.

2. מפתח להשתחרר מאותם מחשבות לא מודעות שחוסמות אותנו להשיג מטרות ולהגשים חלומות.

מנחה ויועצת ב-Making Match

נשואה + 9 ילדים, גרה בנווה דניאל שבגוש עציון. בעלת תואר ראשון רב תחומי במדעי החברה, ותואר שני בייעוץ משפחתי וזוגי, מתמחה בזוגיות מנחה בכירה במרכז שפר, וראש תחום זוגיות בשפר יועצת ומנחה בעלת ניסיון של מעל 16 שנים.

מיכל.jpg

דנה גיל

אני מלווה ומאמנת אנשים בשלבי מעבר בחיים המבקשים לעשות שינוי, להגדיר ולהשיג מטרות חדשות. תוך כדי התהליך, להשתחרר מאמונות מגבילות  והתנהגויות מעכבות, לשנות סדרי עדיפויות, לייצר זוגיות.

אני מאמינה גדולה בתהליך של שינוי. לפעמים נראה שהכל נכתב מראש, וככה זה צריך להיות. אבל ברגע שאנחנו לוקחים שליטה ופתוחים להסתכל על הדברים אחרת, החיים מתחילים להשתנות, כי בסוף, גם אם כרגע זה לא ברור לנו, יש לנו את הבחירה לחיות אחרת ולהגשים את עצמנו…

דנה יועצת ומלווה ב-Making Match

נשואה + 3 ילדים, גרה בתל אביב,  בעלת תעודה באימון זוגי וגישור, תואר שני בלימודי משפחה עם התמחות ביחסים זוגיים, מלווה ומאמנת אנשים בשלבי מעבר בחיים המחפשים לעשות שינוי בכלל ובזוגיות בפרט. 

דנה גיל copy.jpg