מספר המקומות מוגבל

לרציניים בלבד!

הצטרפות למאגר פנויים פנויות 

מאגר איכותני ומהימן

גילאים 24- 49

הצטרפות ללא עלות 

  • Facebook

למה כדאי לי להצטרף למאגר?

אם הגעת ללינק זה, ככל הנראה נמאס לך לשוטט באפלקציות היכרויות.​

לאחר שנים של ליווי נשים וגברים במציאת זוגיות, הבנו שחלק גדול מהתסכול שקיים  בתהליך חיפוש זוגיות לחיים, נובע מהפער הגדול שקיים בין המציאות לאפלקציות , מה"שוק" שקיים באפלקציות, מהאכזבות החוזרות ונשנות, מהיעדר תקשורת כנה ופתוחה וגם מהבדידות בתהליך אחר חיפוש הזוגיות. רבים מרימים ידיים ויוצאים מהאפלקציות ובכך מצטמצמות האפשרויות להיכרויות.

אז החלטנו למקד לכם את האפשרויות ולחבר בינכם

אנחנו מלוות פנויים ופניות לתהליכים אישיים למציאת זוגיות

כחלק מהתהליך הליווי אנחנו מחברות בין בני זוג בהתאם לרצונות וצרכים שלהם

אם תהיו חלק מהמאגר שלנו, נוכל לחבר אתכם עם הלקוחות שלנו.

מוזמנים להשאיר פרטים.

 לצאת לדייטים בלי להתאכזב כל פעם מחדש

לפגוש ולהכיר face 2 face  

כרטיס השתתפות ליחיד בערב היכרויות  229 ₪

 

כרטיס השתתפות כפול  בערב היכרויות  429 ₪

חבילה פרימיום

כניסה למאגר פנויים פנויות של  makingmatch

בדיקת מהימנות

נמפה את הצרכים והרצונות שלך בזוגיות 

נציע לך מהמאגרים שלנו בני זוג פוטנציאלים

8 מפגשים אישים בהם נלווה אותך בתהליך מציאת בן הזוג 

חבילה בסיסית 

 כניסה למאגר פנויים פנויות של makingmatch

בדיקת מהימנות

במידה ותמצא מתאים לאחד מלקוחות פרימיום נצור איתך קשר.

לא נחפש עבורך בן זוג בהתאם לצרגים ולרצונות שלך 

אתם שואלים אנחנו עונות

מדוע אתם מקיימים ראיון טלפוני?


אנחנו מקיימים ראיון טלפוני כדי להבין ולמפות את הצרכים והרצונות שלכם ובהתאמה לשבץ אתכם בקבוצה שתתאים לכם.
מה גיל המשתתפים בערב פו"פ-אפ?


טווח הגילאים בערב ההיכרויות רחב, אך מחולק לקבוצות עם טווחי גילאים מצומצמים
האם יש חלוקה שווה של גברים ונשים בערב פו"פ-אפ?


אנחנו מכוונות בגיבוש הקבוצה למספר זהה של גברים ונשים
האם זה ספיד דייט?


לא.
מה יהיה בערב?


מדובר בערב היכרויות חוויתי שמונחה על ידי צוות makingmatch . כל משתתפים יקבלו בתחילת הערב הנחיה (לא מדובר במשחקים) ובעזרתה תעשו "מינגלינג" חופשי עם כיבוד ושתיה , הצוות יסתובב בינכם, יקל על המבוכה וילווה את מי שירגיש צורך . לאחר מכן תשמעו הרצאה קצרה על זוגיות ומיד לאחריה נתחלק לקבוצות המתואמות מראש. בקבוצות הקטנות נעלה סוגיות המשותפות למי שרוצה זוגיות, נדבר על כלים להתמודדות בתהליך החיפוש ובכך יתאפשר לכם להכיר את האחרים בצורה מעמיקה וכנה. חשוב לציין שההשתתפות בערב לא מחייבת אתכם לשתף ולדבר בקבוצה.
איך מכירים בערב פו"פ-אפ?


הערב בנוי בצורה כזו שתוכלו להכיר את אנשים בצורה מעמיקה יותר מ"פרטים יבשים" כמו שם, גיל ומקצוע. במידה ובמהלך הערב תתעניינו להמשך קשר עם אחד.ת שהשתתפו בערב, אנחנו נעזור לכם בחיבור וביצירת הקשר. לעיתים, עוד במעמד הראיון הטלפוני אנחנו מוצאות חיבורים אופציונלים ונדאג לשתף אתכם במהלך הערב או לאחריו.
מה זה ההחזר הכספי?


חלק מהתהליך ההשתתפות בערב פו"פ-אפ מותנה בראיון טלפוני. הראיון יתבצע רק לאחר תשלום עבור השתתפות בערב פו"פ-אפ. במידה ולא תמצא לכם התאמה לקבוצה של אותו הערב , יוחזר לכם כספכם תוך 48 שעות.
איך משתתפים בערב הפו"פ-אפ?


כדי להשתתף בערב ההיכרויות שלנו, צריך לרכוש כרטיס . מיד לאחר התשלום יתואם ראיון טלפוני . הראיון יערך עד כחצי שעה. לאחר מספר ימים תקבלו תשובה לגבי השתתפותכם בערב פו"פ-אפ במידה ולא נמצא לכם התאמה כספכם יוחזר תוך 48 שעות .

מירב כתב

בעשור האחרון אני מוצאת את עצמי יותר ויותר מייעצת ומלווה פנויים ופנויות להגיע לזוגיות יציבה ומאפשרת. השלב הראשון במסע הוא להגיע למצב בו כל אחד ואחת יכולים לאפשר לעצמם להיפתח למערכת יחסים עם בן/בת זוג. מערכת יחסים זוגית מתחילה בראש ובראשונה עם עצמנו!! ככה פשוט: ההבנה והמיפוי של מערכת היחסים הכוללת מחשבות, אמונות והרגלים של עצמנו עוזרת לפתיחות, הבנה עמוקה ומודעות וכך מובילה לבנות קשר רציני עם את בן/בת הזוג. התגוררתי בארה״ב לתקופה ממושכת שם נחשפתי לראשונה בהתמחות של ייעוץ למערכות יחסים, הרחבתי את השכלתי בתחום פסיכולוגיה בדגש על מערכות יחסים וזוגיות ומאז עוזרת לפנויים פנויות להגיע למימוש חלומם.

 

מייסדת ומנכ"לית משותפת Making Match

נשואה + 3 מתגוררת בהר אדר, יועצת ארגונית, מנחת קבוצות ,לימודי תואר שני בייעוץ זוגי, מלמדת חשיבה הכרתית, מתנדבת בעמותת חיבורים למציאת זוגיות.

שלומית רוסו

מגיל צעיר תחום נפש האדם ומערכות היחסים ביניהם ריתק אותי, כ 12 שנה מטפלת הומאופתית. הומאופתיה מתייחסת לאדם כשלם - גוף ונפש אחד הוא. בקלינקה טיפלתי בפנויים פנויות עם בעיות שונות פיזיות ואו נפשיות  כאשר המשותף לכולם הינו האתגר להתמודד עם בדידות והצורך החזק הטבעי לתחושת שייכות.

לאחר ניסיון שצברתי , לתפיסתי כאשר לאדם יש קוץ בעין לא יעזרו לו טיפות אנטיביוטיקה - צריך להוציא את הקוץ! הפתרון לבדידות הוא זוגיות טובה ובריאה. מצאתי שליווי, הדרכה ותמיכה היא חלק חשוב ומהותי מהפתרון של איכות החיים של האדם.

מייסדת ומנכ"לית משותפת Making Match

 נשואה + 4 ילדים מתגוררת באורנית, בעלת תואר ראשון במדעי החברה, לימודי אדלר ומטפלת הומאופתית רב תחומית כ-12 שנים.

מיכל זגדון

לפני 16 שנה נחשפתי לגישה ששינתה לי את התנהלותי בחיים , הבנתי כמה חשיבות יש למחשבות שלנו ולרובם אנחנו לא מודעים : המחשבות מנהלות, מקדמות אותנו והרבה פעמים תוקעות, כאשר מודעים למחשבות אלו ומכירים בהם משיגים שני דברים:

1. מפה להבנת החיים והבנה כיצד התנהלו עד כה למשל אלו בחירות בחרנו ,מתי אנו מתאכזבים ומתקשים  וגם התייחסות שלנו לטוב ורע.

2. מפתח להשתחרר מאותם מחשבות לא מודעות שחוסמות אותנו להשיג מטרות ולהגשים חלומות.

מנחה ויועצת ב-Making Match

נשואה + 9 ילדים, גרה בנווה דניאל שבגוש עציון. בעלת תואר ראשון רב תחומי במדעי החברה, ותואר שני בייעוץ משפחתי וזוגי, מתמחה בזוגיות מנחה בכירה במרכז שפר, וראש תחום זוגיות בשפר יועצת ומנחה בעלת ניסיון של מעל 16 שנים.

דנה גיל

אני מלווה ומאמנת אנשים בשלבי מעבר בחיים המבקשים לעשות שינוי, להגדיר ולהשיג מטרות חדשות. תוך כדי התהליך, להשתחרר מאמונות מגבילות  והתנהגויות מעכבות, לשנות סדרי עדיפויות, לייצר זוגיות.

אני מאמינה גדולה בתהליך של שינוי. לפעמים נראה שהכל נכתב מראש, וככה זה צריך להיות. אבל ברגע שאנחנו לוקחים שליטה ופתוחים להסתכל על הדברים אחרת, החיים מתחילים להשתנות, כי בסוף, גם אם כרגע זה לא ברור לנו, יש לנו את הבחירה לחיות אחרת ולהגשים את עצמנו…

דנה יועצת ומלווה ב-Making Match

נשואה + 3 ילדים, גרה בתל אביב,  בעלת תעודה באימון זוגי וגישור, תואר שני בלימודי משפחה עם התמחות ביחסים זוגיים, מלווה ומאמנת אנשים בשלבי מעבר בחיים המחפשים לעשות שינוי בכלל ובזוגיות בפרט. 

  • Facebook

האתר נבנה ע״י ענת בילינסון