בשלה לאהבה

רינת רווקה בת 39, הצטרפה לתוכנית The One מבית makingmatch, רינת סיפרה שעשתה תהליך אימוני לפני שנה אצל מאמנת לזוגיות והיא מרגישה כבר בשלה לזוגיות .

ערכנו ראיון היכרות וגילתי בחורה מדהימה. מנהלת מכירות בתחום הביטוח, פלפלית, חדה, בעלת חוש הומור מטורף, בעלת מודעות עצמית ורגישה מאוד, רינת הגיעה ממשפחה מגובשת ,כל שישי היא ושלושת האחים שלה (נשואים+ ילדים) מגיעים לארוחת ערב ומבחינתה זה שיא השבוע. היא מוקפת בחברות טובות וידיד גיי שהם צמודים עוד מימי התיכון.


רינת הייתה בשלוש מערכות זוגיות משמעותיות בחייה שהסתיימו מסיבות שונות. ניתחנו את החסמים והכשלים שהיו במערכות היחסים הקודמות, עמדנו על הפער בין מה שרינת מדמיינת לבין הבן זוג שעשוי להתאים לה יותר.

דיברנו על הערכים ותפיסת העולם שלה באופן כללי ובפרט בנושא זוגיות.


לאחר הראיון המעמיק, הבנתי שיש מספר בחורים שאני מעוניינת להכיר לה ורינת הצטרפה למנוי דו חודשי של תוכנית The One.

שלחתי לה תמונה של בחור אחד וכמה משפטים עליו והיא חזרה אלי בתגובה של "פחות נראה לי".

שלחתי לה תמונה נוספת והפעם אמרתי לה שאני כבר מתקשרת לספר לה עליו. היא שלחה לי טקסט חזרה "חבל על הזמן הוא הכי לא הטעם שלי, אמרתי לך שאני בעניין של בהירים"

בכל זאת התקשרתי אבל לא כדי לשכנע אותה , אלא כדי לשאול אותה : "למה התכוונת שאמרת לי שאת בשלה?"


״בשלה״ בראייה שלנו , זוהי בחורה שרוצה מאוד להיות בזוגיות , בנימי נפשה , בחלומות שלה רוצה להכיר בחור חמוד, שתירקם ביניהם לאט לאט אינטימיות ,היא תתאהב בו והוא בה, שהם יכירו את החברים והמשפחות , טיולים משותפים בארץ ובחו״ל, הליכות בערב ביחד, לייצר חוויות משותפות, לריב , להשלים, האינטימיות בין שניהם תתחזק, ואז הופכים להיות אחד בשביל השנייה.

אז כדי לתת צ'אנס אמיתי שזה יקרה... סירוב להכיר על בסיס תמונה זה איך נאמר, פחות!


איך נראית הזדמנות אמיתית של בחורה שבשלה לזוגיות?