שי ורינת

שי 35, מהנדס, עובד בסטארטאפ, אינטליגנט, בעל חוש הומור, משימתי, משפחתי, בחור שאוהב את החיים הטובים, כל שנה יוצא לטיול חודש ביעד בחו"ל, בחור עם שאיפות גדולות וראש פתוח. חי חיים מאוד ספורטיבים: חדר כושר, ריצות בחוץ פעם בשבוע משחק כדור-סל ותזונה מאוזנת.


הוא פנה אלי לפני כשנה וסיפר שהוא יצא עם המון בחורות אבל עד עכשיו שום קשר לא הצליח להחזיק יותר מכמה חודשים...


שי נרשם לתהליך ליווי והחיבור למציאת זוגיות.

לאחר מספר פגישות הצעתי לו להכיר את רינת, בחורה מקסימה שליווינו בעבר. כבר בדייט הראשון היה קליק והם התחילו לצאת. שי עידכן שזה נראה לו הולך לכיוון טוב.

אחרי שבועיים מתקשרת אלי רינת ואומרת לי שהיא מרגישה שהוא לא רציני... שאין לו זמן בשבילה, הוא מתקשה למצוא זמן להיפגש וגם בוואטסאפ הוא בקושי מתקשר. ביקשתי ממנה להיות סבלנית ולתת לקשר הזדמנות.


בפגישה הבאה שיקפתי לשי את החוויה של רינת מהקשר ביניהם, בשיחה כנה מובנת ומודרכת הוא הבין שרקימת קשר זוגי היא משימה בפני עצמה שמצריכה תשומת לב, סבלנות וזמן בדיוק כמו פרויקט חדש שמשקיעים בו ולומדים אותו.


שי פינה זמן למפגשים עם רינת, שבוע אחרי המפגש שלנו היא הצטרפה אליו לביקור אצל ההורים, הוא עשה לה טקסטים בווטאצפ במהלך היום, פעמיים בשבוע הוא יצא בשעה סבירה מהעבודה, וויתר על אימון אחד בשבוע.


כשבונים קשר חדש חשוב לפנות זמן, לתת מקום ותשומת לב לאדם ממולך, לייצור אינטימיות שמתחילה בווטאצפים של התעניינות ושיתוף מהיום יום, אם זה מחשבה נעימה, משהו מעניין בדרך לעבודה, בדיחה, קישור לשיר, לתת לאדם ממול את התחושה שאתה חושב עליו, שהוא משמעותי עבורך, לייצר שיחות מגוונות וחוויות משותפות.


וכן צריך לעשות תיעדופים, לפנות זמן גם לעיתים על חשבון דברים אחרים ובטח בתחילתו של קשר ולא להכניס את המפגשים כ"אם זה מסתדר אז ניפגש".


אחד מעקרונות העבודה של MakingMatch ליצירת קשר זוגי:

כשאתם מכירים ואתם נמשכים לאדם מולכם, הוא מסקרן אותכם, אתם רוצה להיות לידו, להכיר אותו תנו לו מקום משמעותי בחייכם, וזה לא משנה כמה זמן אתם מכירים, שבוע שבועיים חודש. מה שמשנה זו ההחלטה שלכם שמעכשיו אתם זוג, אתם אחד!!! כשאתם תחליטו זה יקרה.


ומה עם שי ורינת? הם ביחד מתארגנים על חתונת קורונה מצומצמת.

15 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול