תוך _ חודשים אני בזוגיות

״מאוד קשה למצוא זוגיות בימינו״

״לא יוצא כלום מהאפליקציות של היכרויות״

״צריך מזל כדי למצוא זוגיות״

״היום זה לא כמו שהיה פעם ״

״סיכויי גדול שאשאר לבד״

״רב האנשים באפליקציות לא רציניים״

״נשים מחפשות רק גברים מסודרים כלכלית״

״רב הגברים לא בעניין של להתחייב ״

ועוד הרבה משפטים מהסוג הזה....


אם מצאתם את עצמכם אומרים אחד או יותר מהמשפטים האלה ,כנראה שאתם אנשים ראקטיבים, או לכל הפחות בנושא הזוגיות אתם בוחרים לנהוג (לא במודע כמובן) בדרך ראיקטיבית .

בוחרים להעצים את כוחו של המצב הקיים כאילו הוא שולט בכם ולא ההפך.

אנשים ראקטיבים מונעים בדרך כלל מהרגש ומהסביבה, סיטואציות משפיעות עליהם, גורמות להם לדאגה גדולה, תסכול, תחושה של חוסר אונים ולעיתים לתחושת קורבנות וכמו כדור שלג רגשות שלילים אלה מתעצמים.

לדוגמא משפט כמו : " האפליקציות גמרו את הרומנטיקה".... נותן לגיטימציה לתסכול (שאני ללא זוגיות) כי הרי דרך האפליקציות לא ניתן למצוא זוגיות רומנטית' אמירה זו הופכת לעיתים את החושב.ת לפאסיבי.ת המחשבה נותנת ״אישור״ שאין טעם לנסות בכלל ...

ראקטיבים מטילים את האחריות על כוחות חיצוניים ופחות על עצמם ובסופו של דבר התנהגות שלהם הופכת להיות נבואה שמגשימה את עצמה.

הם מתבצרים בפרדיגמה שאין סיכוי שימצאו זוגיות ומחזקים את החשיבה על ידי ראיות תומכות לחיזוק אמונתם ..״אני לא יכול, אני לא אחראי לכך ששוק הרווקים והרווקות קשה היום....אין לי מה לעשות״

הם תופסים את האהבה כרגש, מאמינים שהם לא אחראים למה שקורה להם, אלא המצב הוא תוצר של הרגשות שלהם, הם מתקשים להתבונן פנימה ולבחון כיצד אפשר לשנות התנהגות כדי לייצר תוצאה שונה.

לעומתם הפרואקטיביים, מבינים שהתנהגותם היא פועל יוצא של ההחלטות שלהם ולא של התנאים או הסביבה בה הם חיים, אין נסיבות והתניות בתהליך החשיבתי שלהם. הם מאמינים שאת האהבה ביכולתם לייצר, הם מאמינים שהם אחראים למה שקורה להם (לעיתים אחריות יתר- לנושא זה פוסט נפרד) הם יתנו מעצמם, יקשיבו, יביעו אמפתיה לאחר.

התנהגות פרואקטיבית, מונעת מתוך ערכים אישים, מטרה, הבנה שאני יכול לבחור, רוצה ו/או מעדיף את זה על פני זה...

ולכן אם אני רוצה זוגיות :

  • אני בודק היכן אני יכול להכיר , באיזה אפליקציות יש לי סיכוי טוב יותר למצוא זוגיות (לכל אפליקציה יש את קהל היעד שלה) ואם לא מתאים אפליקציה אז מה כן מתאים? יש הרבה פתרונות אחרים...

  • אני משקיע מחשבה בכתיבת פרופיל טוב כזה שיעיד באותנטיות על עצמי.

  • אני בוחר תמונות מחמיאות ועדכניות ואם אין לי אני מבקש מחבר שיצלם אותי/ הולך לצלם מקצועי.

  • אני מעדכן את הסביבה שאני מעוניין בזוגיות ומבקש שיכירו לי.

  • אני מייצר לעצמי הזדמנויות להכיר מחוץ לשגרת היום יום שלי, יוצא לטיולים מאורגנים, מסיבות, חוגים וכו...חשוב להפנים!! בבית על הספה הסיכוי להיכרות קטן יותר.

  • יכול לפנות ל MakingMatch ולהצטרף לתוכנית BU.

  • אני מתמיד בחיפוש ולא נותן לאכזבה כזו או אחרת להוציא אותי מהפוקוס של המטרה שלי "זוגיות"

כדי למצוא זוגיות ואהבה יש לבחור בהתנהגות פרואקטיבית!!

זוגיות לא נוחתת מהשמיים.

מוזמנים להשפיע על חייכם, לחלום אותם ולהגשים אותם

"ניתן לרומם את חייכם במאמץ מודע" (הנרי דיוויד ת׳ורו), תיקחו יוזמה , תפעלו, תבחרו ותצליחו אנחנו ב makingmatch שותפים ופרואקטיביים במציאת הזוגיות שטובה לכם


45 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול