תעשו קסם -אברה כדברה

טרנדי היום לדבר על "מחשבה יוצרת מציאות" ״תעזו לחלום״ ״תבראו את המציאות שלכם״ ועוד דומים לזה... אך עוד מימי הגמרא השתמשו והבינו את חשיבות המילה שיוצאת מפינו. ״אברה כדברה" מושג שמשמעותו : אברא כדברתא = בראו את דבריכם, זאת אומרת כשאתם מדברים על מה שאתם רוצים/חולמים/חוששים /מפחדים אתם גורמים לכך שהדבר הזה יברא, יתגשם, יתקיים .


הכוח של המילה והמחשבה הוא כל כך משמעותי וחשוב, שאם תשתמשו בכלי הזה ,השזור בכל אחת ואחד מכם, ובנוסף תוסיפו לזה את האמונה הפנימית, המילים שלכם ייבראו את המציאות שלכם ודברכם יתגשמו.

לכן אם תדברו על זוגיות ואהבה כמנת חלקכם זה יגיע כמו קסם.

נהוג לדבר, לדמיין ולחשוב על העתיד בעיקר המקצועי או המצב הכלכלי

עכשיו הגיע הזמן לדבר ולחשוב על זוגיות בריאה יציבה ועל אהבת אמת, חשוב לדבר על הרצון בקול.

שלב ראשון, תרדו לפרטים למשל: דברו על הבן.בת זוג שאתם רוצים, מה תוכלו להעניק בזוגיות, אך אתם עוברים לישון במאונך לצד בן זוג ולא באלכסון, דברו על איך תיראה ההיכרות עם ההורים, המשפחה, על איך אתם משתפים את היום שלכם עם בן.ת זוג שלכם וכו ...

שלב שני תשחררו לעולם את החלומות , המחשבות שלכם כמו קסם בדיוק כמו לחש ״אברא כדברה״ תיבראו את המציאות שאתם רוצים.

תיפטרו ממחשבות ומילים שליליות כמו : "מאוד קשה להשיג זוגיות היום, אנשים לא רציניים..." וכיוצ... אתם לא רוצים לברוא מציאות שכזו.


עומרי כספי עוד כשהיה צעיר ידע להשתמש בקסם ״אברא כדברה״ ואמר להורים שלו "אמא ואבא אני מבטיח לכם כשאני אגיע ל- NBA אני אשחק כאן ואתם תבואו לראות את המשחק"


https://youtu.be/TNCgYSV7R1816 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול