בין אהבה להתאהבות

הם נפגשו לראשונה במסיבה של חבר, המבטים שלהם הצטלבו, היא הרגישה שהלב שלב "ליטרלי" החסיר פעימה, היא עקבה אחריו בעיניה ואז כשהוא הלך למטבח היא ניגשה אליו, נעים מאוד שמי מורן אמרה, הוא הסתכל עליה ואמר לה, היי מה נשמע? אני גיא.


המטבח היה צפוף והיא עמדה קרוב אליו, הריח שלו הטריף אותה, הוא נראה לה פשוט משולם, חתיך כזה, צוואר גברי, זרועות חסונות, הג'ינס ישב עליו בול, בחור כזה מוצק עם הרבה נוכחות.


הוא הציע לה בירה והיא זרמה.

הם תפסו פינה, ישבו שתו ודיברו, היא שאלה אותו שאלות והוא, שבדר"כ לא ממש מדבר, ענה לה באריכות, היא קלטה שהוא מנסה להצחיק אותה, להקסים אותה.


הם דיברו על דברים כייפים טיולים לחו"ל, חוויות מצחיקות, הוא פלירטט איתה במבט בדיבור, היא נגעה בו בכתף כבדרך אגב והוא הרגיש מחושמל... הוא לא הוריד ממנה את העיניים, לא רצה שהערב ייגמר.


היא שמעה שיר שהיא אוהבת וקמה לרקוד הוא הצטרף אליה, רוקדים אחד מול השני, הם נהנו וצחקו הוא נצמד אליה והם התנענעו כמו גוף אחד, הם היו בהיי מטורף, כאילו הם בבועה לבד, לא קולטים בכלל מי מסביבם, מסתכלים עמוק בעיניים, גוף לגוף נצמדים.


הוא מנשק אותה והיא אותו, הלשונות שלהם רוקדים ביחד בסנכרון מושלם, היא מרגישה שהיא חצי מטר מעל הקרקע, הוא מרגיש שיכור וזה לא מהבירה.


לסיפור שכזה אנחנו מייחלים? חולמים? האם הרגשות הללו זה אהבה הזו שאנחנו כל כך רוצים? זה החצי השני שלי? זה הבחור.ה שאנחנו נתחתן איתה ונקים איתה בית?


אז זהו שלא בהכרח!! זהו סיפור קלאסי של התאהבות. לא אהבה.

<