לרציניים  ורציניות

בלבד!

האתגר הגדול של הרווקות  בשנת 2020

למצוא אהבה וזוגיות בריאה ולהנות מהדרך

רווקות בעשור אחרון הוא אתגר לנשים ולגברים כאחד.

ישנם כאלה שמנסים להכיר דרך האפליקציות ולא מצליחים להגיע לכדי פגישה, אלו שמצליחים להיפגש בהתחלה מרוגשים משפע האפשרויות שהאפלקציות מציעות  ו"נשאר" רק לבחור את האחד, בשלב כלשהו הם מוצאים את עצמם מתוסכלים ומאוכזבים: ההעלמויות אחרי שיחה אחת, תמונות בפרופיל שלא משקפות את המציאות, פגישות שמיד מחליטים שאין לזה עתיד, פגישות שמתחילות ומסתיימות במיטה ועוד הרבה דוגמאות.

ישנם כאלו שמראש פסלו את האפלקציות ורבים פרשו מהשוטטות שלא הביאה להם תוצאות.

העיניין הוא, שגם גברים וגם נשים באמת מעוניינים בזוגיות ובהקמת משפחה, צורך אבולציוני של המין האנושי.

אותם גברים ונשים שנעלמים, מסננים, מעלים פרופיל לא אמיתי, נעלמים אחרי לילה אינטימי , רובם גם רוצים זוגיות...

אז בכל זאת מדוע מתנהגים בצורה זו?

יש סיבות רבות ומגוונות שבדרך כלל נובעות מכאב או מחוסר מאוד גדול (שלרוב מתהווה בילדותינו), הכאב או החוסר בא לידי ביטוי בפחד, אי יכולת להתמודד , העדר תקשורת, קושי לאכזב, צורך לרצות, חוסר הלימה בין מה שמרגישים למה שאומרים ועוד.

התנהגויות אלו חוזרות ונשנות במערכות יחסים ולכן קשה לייצר מערכת יחסים בריאה ולאורך זמן.

בנוסף רבים חושבים שמערכת יחסים נוצרת בזמן קצר, אהבה ממבט ראשון , "מיד ידעתי היא תהיה אישתי" , בדר"כ זה קורה בסרטים ויש מקרים בודדים שזה קורה גם במציאות. 

לאור כל הכתוב , איך בכל זאת מייצרים זוגיות טובה ובריאה?

בחרנו לעלות נושא אחד מתוך נושאים רבים

אהבה היא לא עניין של מזל! ספרים ומאמרים רבים מדברים על כך שאהבה היא אומנות נרכשת כמו אומנויות אחרות (נגר, רופא, עו"ד) , זאת אומרת, שאהבה היא מיומנות שאפשר לרכוש ולשכלל. כשם שרופא לומד מספר שנים את אומנות הרפואה ואח"כ מתמחה בבית חולים, כך יש ללמוד את אומנות הזוגיות ואהבה. 

חלק מהותי מליצור אהבה היא על ידי נתינה- היכולת שלנו לתת מעצמנו, נוסיף ונחדד משפט שעלול לעורר, אצלכם הקוראים, אנטגוניזם ובכל זאת חשוב להאמר

"לתת מבלי לחשוב מה אני מקבל חזרה- לתת ללא תנאי" .

מחקרים מראים שאנשים העוסקים בנתינה ללא תנאי, מאושרים יותר.

 ואיך זה קשור לזוגיות? כשעסוקים בנתינה מתמלאים באושר, תחושת סיפוק, מועילות וחיוביות כל זה משפיע בראש ובראשונה עלי ובאופן קסום מקרין ומדביק את הצד השני לעשייה ונתינה.

קולגה שלנו, מדמה את תהליך הנתינה להטענת סוללה.

כאשר אנחנו נותנים: מפרגנים, מפנים אוזן קשבת, יחס מכבד, ללא שיפוטיות, מתנהגים ביושרה ואמיתיים, אנחנו מטעינים את הסוללה של הצד השני וכך גם מתמלאת הסוללה שלנו.

כאשר אנחנו סגורים  ולא נותנים מעצמנו, מתנהגים ביחס לא מכבד , לא עונים לוואטסאפ, נעלמים, מבטלים פגישה בדקה ה-100 וכדומה, אנחנו מרוקנים לצד השני את הסוללה וכך גם מתרוקנת הסוללה שלנו.

ישנם מרכיבים חשובים נוספים שיוצרים זוגיות בריאה ויציבה, את רובם כולם מכירים כגון: תקשורת, הקשבה, הכלה, אחריות הבנה ועוד.

כמושגים, הם מאוד ברורים וידועים, האומנות היא להכיר כל אחד מהמרכיבים הללו, להבין את השפעתם על חיינו ולדעת ליישם אותם הלכה למעשה בשגרה וכן בקונפליקטים וברגעים מאתגרים בחיים.

makingmatch הוקמה על ידי אנשי מקצוע המתמחים ביחסי זוגיות.

אנחנו מלווים פנויים פנויות בדרכים מגוונות ומקצועיות למציאת זוגיות ואהבה לחיים.

"תופרים" לכל אחד ואחת את הדרך הנכונה עבורו.ה למציאת בן.בת הזוג

השאירו פרטים ונחזור אליכם וביחד נמצא את הדרך הנכונה עבורכם

מירב כתב

בעשור האחרון אני מוצאת את עצמי יותר ויותר מייעצת ומלווה פנויים ופנויות להגיע לזוגיות יציבה ומאפשרת. השלב הראשון במסע הוא להגיע למצב בו כל אחד ואחת יכולים לאפשר לעצמם להיפתח למערכת יחסים עם בן/בת זוג. מערכת יחסים זוגית מתחילה בראש ובראשונה עם עצמנו!! ככה פשוט: ההבנה והמיפוי של מערכת היחסים הכוללת מחשבות, אמונות והרגלים של עצמנו עוזרת לפתיחות, הבנה עמוקה ומודעות וכך מובילה לבנות קשר רציני עם את בן/בת הזוג. התגוררתי בארה״ב לתקופה ממושכת שם נחשפתי לראשונה בהתמחות של ייעוץ למערכות יחסים, הרחבתי את השכלתי בתחום פסיכולוגיה בדגש על מערכות יחסים וזוגיות ומאז עוזרת לפנויים פנויות להגיע למימוש חלומם.

 

מייסדת ומנכ"לית משותפת Making Match

נשואה + 3 מתגוררת בהר אדר, יועצת ארגונית, מנחת קבוצות ,לימודי תואר שני בייעוץ זוגי, מלמדת חשיבה הכרתית, מתנדבת בעמותת חיבורים למציאת זוגיות.

שלומית רוסו

מגיל צעיר תחום נפש האדם ומערכות היחסים ביניהם ריתק אותי, כ 12 שנה מטפלת הומאופתית. הומאופתיה מתייחסת לאדם כשלם - גוף ונפש אחד הוא. בקלינקה טיפלתי בפנויים פנויות עם בעיות שונות פיזיות ואו נפשיות  כאשר המשותף לכולם הינו האתגר להתמודד עם בדידות והצורך החזק הטבעי לתחושת שייכות.

לאחר ניסיון שצברתי , לתפיסתי כאשר לאדם יש קוץ בעין לא יעזרו לו טיפות אנטיביוטיקה - צריך להוציא את הקוץ! הפתרון לבדידות הוא זוגיות טובה ובריאה. מצאתי שליווי, הדרכה ותמיכה היא חלק חשוב ומהותי מהפתרון של איכות החיים של האדם.

מייסדת ומנכ"לית משותפת Making Match

 נשואה + 4 ילדים מתגוררת באורנית, בעלת תואר ראשון במדעי החברה, לימודי אדלר ומטפלת הומאופתית רב תחומית כ-12 שנים.

מיכל זגדון

לפני 16 שנה נחשפתי לגישה ששינתה לי את התנהלותי בחיים , הבנתי כמה חשיבות יש למחשבות שלנו ולרובם אנחנו לא מודעים : המחשבות מנהלות, מקדמות אותנו והרבה פעמים תוקעות, כאשר מודעים למחשבות אלו ומכירים בהם משיגים שני דברים:

1. מפה להבנת החיים והבנה כיצד התנהלו עד כה למשל אלו בחירות בחרנו ,מתי אנו מתאכזבים ומתקשים  וגם התייחסות שלנו לטוב ורע.

2. מפתח להשתחרר מאותם מחשבות לא מודעות שחוסמות אותנו להשיג מטרות ולהגשים חלומות.

מנחה ויועצת ב-Making Match

נשואה + 9 ילדים, גרה בנווה דניאל שבגוש עציון. בעלת תואר ראשון רב תחומי במדעי החברה, ותואר שני בייעוץ משפחתי וזוגי, מתמחה בזוגיות מנחה בכירה במרכז שפר, וראש תחום זוגיות בשפר יועצת ומנחה בעלת ניסיון של מעל 16 שנים.

דנה גיל

אני מלווה ומאמנת אנשים בשלבי מעבר בחיים המבקשים לעשות שינוי, להגדיר ולהשיג מטרות חדשות. תוך כדי התהליך, להשתחרר מאמונות מגבילות  והתנהגויות מעכבות, לשנות סדרי עדיפויות, לייצר זוגיות.

אני מאמינה גדולה בתהליך של שינוי. לפעמים נראה שהכל נכתב מראש, וככה זה צריך להיות. אבל ברגע שאנחנו לוקחים שליטה ופתוחים להסתכל על הדברים אחרת, החיים מתחילים להשתנות, כי בסוף, גם אם כרגע זה לא ברור לנו, יש לנו את הבחירה לחיות אחרת ולהגשים את עצמנו…

דנה יועצת ומלווה ב-Making Match

נשואה + 3 ילדים, גרה בתל אביב,  בעלת תעודה באימון זוגי וגישור, תואר שני בלימודי משפחה עם התמחות ביחסים זוגיים, מלווה ומאמנת אנשים בשלבי מעבר בחיים המחפשים לעשות שינוי בכלל ובזוגיות בפרט. 

  • Facebook

רוצה להצטרף למאגר,  תשאירו פרטים,  סודיות מובטחת 

האתר נבנה ע״י ענת בילינסון