50% הנחה

במיוחד לימי קורונה

מוצאים לכם match לחיים

 לווי אישי וחיבור למציאת זוגיות ואהבה  

היום יותר מתמיד אנחנו מבינים שאהבה כמו כל דבר בחיים דורשת מיומנות.

כי אהבה היא לא עניין של מזל או כישרון, לא עניין של שכל או ממון, לא עניין של נראות או היגיון.

​אהבה היא  תוצר  של שיפור מיומנות שקיימת בכולנו, תוצר של השקעה והתמדה, דיוק והתאמה ואת זה לשימחתנו, אפשר ללמוד, לשפר ולדייק.

אנחנו ב-makingmatch יודעים לעשות בדיוק את זה באמצעות טכנולוגיות למידה מתקדמות ופשוטות ובנוסף הצוות שלנו יעזור לכם במציאת זוגיות.

איך אפשר לצאת לדייטים בלי להתאכזב כל פעם מחדש

מירב כתב

בעשור האחרון אני מוצאת את עצמי יותר ויותר מייעצת ומלווה פנויים ופנויות להגיע לזוגיות יציבה ומאפשרת. השלב הראשון במסע הוא להגיע למצב בו כל אחד ואחת יכולים לאפשר לעצמם להיפתח למערכת יחסים עם בן/בת זוג. מערכת יחסים זוגית מתחילה בראש ובראשונה עם עצמנו!! ככה פשוט: ההבנה והמיפוי של מערכת היחסים הכוללת מחשבות, אמונות והרגלים של עצמנו עוזרת לפתיחות, הבנה עמוקה ומודעות וכך מובילה לבנות קשר רציני עם את בן/בת הזוג. התגוררתי בארה״ב לתקופה ממושכת שם נחשפתי לראשונה בהתמחות של ייעוץ למערכות יחסים, הרחבתי את השכלתי בתחום פסיכולוגיה בדגש על מערכות יחסים וזוגיות ומאז עוזרת לפנויים פנויות להגיע למימוש חלומם.

 

מייסדת ומנכ"לית משותפת Making Match

נשואה + 3 מתגוררת בהר אדר, יועצת ארגונית, מנחת קבוצות ,לימודי תואר שני בייעוץ זוגי, מלמדת חשיבה הכרתית, מתנדבת בעמותת חיבורים למציאת זוגיות.

שלומית רוסו

מגיל צעיר תחום נפש האדם ומערכות היחסים ביניהם ריתק אותי, כ 12 שנה מטפלת הומאופתית. הומאופתיה מתייחסת לאדם כשלם - גוף ונפש אחד הוא. בקלינקה טיפלתי בפנויים פנויות עם בעיות שונות פיזיות ואו נפשיות  כאשר המשותף לכולם הינו האתגר להתמודד עם בדידות והצורך החזק הטבעי לתחושת שייכות.

לאחר ניסיון שצברתי , לתפיסתי כאשר לאדם יש קוץ בעין לא יעזרו לו טיפות אנטיביוטיקה - צריך להוציא את הקוץ! הפתרון לבדידות הוא זוגיות טובה ובריאה. מצאתי שליווי, הדרכה ותמיכה היא חלק חשוב ומהותי מהפתרון של איכות החיים של האדם.

מייסדת ומנכ"לית משותפת Making Match

 נשואה + 4 ילדים מתגוררת באורנית, בעלת תואר ראשון במדעי החברה, לימודי אדלר ומטפלת הומאופתית רב תחומית כ-12 שנים.

מיכל זגדון

לפני 16 שנה נחשפתי לגישה ששינתה לי את התנהלותי בחיים , הבנתי כמה חשיבות יש למחשבות שלנו ולרובם אנחנו לא מודעים : המחשבות מנהלות, מקדמות אותנו והרבה פעמים תוקעות, כאשר מודעים למחשבות אלו ומכירים בהם משיגים שני דברים:

1. מפה להבנת החיים והבנה כיצד התנהלו עד כה למשל אלו בחירות בחרנו ,מתי אנו מתאכזבים ומתקשים  וגם התייחסות שלנו לטוב ורע.

2. מפתח להשתחרר מאותם מחשבות לא מודעות שחוסמות אותנו להשיג מטרות ולהגשים חלומות.

מנחה ויועצת ב-Making Match

נשואה + 9 ילדים, גרה בנווה דניאל שבגוש עציון. בעלת תואר ראשון רב תחומי במדעי החברה, ותואר שני בייעוץ משפחתי וזוגי, מתמחה בזוגיות מנחה בכירה במרכז שפר, וראש תחום זוגיות בשפר יועצת ומנחה בעלת ניסיון של מעל 16 שנים.

דנה גיל

אני מלווה ומאמנת אנשים בשלבי מעבר בחיים המבקשים לעשות שינוי, להגדיר ולהשיג מטרות חדשות. תוך כדי התהליך, להשתחרר מאמונות מגבילות  והתנהגויות מעכבות, לשנות סדרי עדיפויות, לייצר זוגיות.

אני מאמינה גדולה בתהליך של שינוי. לפעמים נראה שהכל נכתב מראש, וככה זה צריך להיות. אבל ברגע שאנחנו לוקחים שליטה ופתוחים להסתכל על הדברים אחרת, החיים מתחילים להשתנות, כי בסוף, גם אם כרגע זה לא ברור לנו, יש לנו את הבחירה לחיות אחרת ולהגשים את עצמנו…

דנה יועצת ומלווה ב-Making Match

נשואה + 3 ילדים, גרה בתל אביב,  בעלת תעודה באימון זוגי וגישור, תואר שני בלימודי משפחה עם התמחות ביחסים זוגיים, מלווה ומאמנת אנשים בשלבי מעבר בחיים המחפשים לעשות שינוי בכלל ובזוגיות בפרט. 

  • Facebook

האתר נבנה ע״י ענת בילינסון